День учнівського самоврядування в ліцеї

Дата: 2016-11-18

17 листопада Радою лідерів в ліцеї було організовано День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції учнів та реалізації їх лідерського потенціалу.

Лідери мали можливість спробувати себе в ролі педагогів, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Робочий день розпочався з настановчої лінійки. Голова Ради лідерів Тетяна Садова привітала усіх із Днем місцевого самоврядування та зачитала спеціально підготовлений наказ, що стосувався прав і обов’язків вчителів, майстрів і учнів на цей день.

Весь навчальний процес в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації ліцею. Хочеться відмітити відповідальність і організованість учнів-лідерів, з якою ті підійшли до своїх нових обов’язків.

Загалом день пройшов вдало, без зауважень. Завершився День самоврядування в ліцеї святковою дискотекою.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

День учнівського самоврядування в ліцеї