3 грудня 2016 р.

Козацькі забави

Дата: 2016-10-13

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, ми святкуємо День українського козацтва. Українська козаччина - це важливий період в історії України, сповнений трагізму, героїзму, слави та гордості за наш народ. З 2014 року в честь мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, цей день ми відзначаємо як День захисника України.

12 жовтня в ліцеї було проведено спортивне свято «Козацькі забави». Участь в змаганнях прийняли 6 команд . Учні змагалися в різних конкурсах: «Забіг на конях», «Бій на булавах», «Переправа», «Переклади слово», «Перетягування каната» і показали, що їх справді можна називати нащадками славних запорозьких козаків. Вони були швидкими, веселими, винахідливими, сильними, дружними.

Козацькі забави

А перемогу здобули учні 6 групи, друге місце вибороли учні 21 групи і третє – 12 групи.