Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Школа лідерів 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Школа лідерів

Дата: 2016-09-29

26-28.09.2016 року на базі ліцею проходила обласна школа «Лідер» для учнів професійно-технічних навчальних закладів. Участь у ній мали змогу взяти учні з усіх ПТНЗ області. За час проведення школи учасники працювали і здобували нові знання та досвід за найрізноманітнішими методами роботи: тренінги, лекції, рольові ігри і т.д.

Розпочиналось навчання тренінгом розвитку лідерських якостей «Я доб’юсь успіху», який проводила психолог ліцею Оксана Лозовик. Він не тільки допоміг учасникам стати впевненішими в собі і розкрити лідерські якості, а й сприяв позитивному налаштуванню на подальшу роботу. З учнями протягом цих трьох днів працювали: методист НМЦ ПТО у Волинській області Світлана Юрченко, голова студентської ради Волині Неля Жиговець, а також тренери Ольга Абрамчук, Алла Тарасюк, Антон Євтушок. Заняття, в яких активно брали участь учні, навчили їх креативно мислити, планувати свій час і роботу, працювати в командах, писати проекти, компонувати газету.

Окрім роботи, учасники мали змогу активно відпочити на розважальному вечорі, а також представити свої таланти.

І учні, і організатори отримали масу задоволення від спільно проведеного часу. Останній день був переповненим зворушливими емоціями. Учасники настільки здружились, стали однією родиною, що навіть не хотіли роз’їжджатися. А тому, ми не кажемо: «Прощавайте!», а говоримо: «До нових зустрічей!»

Школа лідерів
Школа лідерів

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика