3 грудня 2016 р.

Свято профтехосвіти в Луцьку

Дата: 2016-06-03

Традиційно на Театральному майдані обласного центру 3 червня відбулося свято профтехосвіти Волині, у якому взяли участь 20 професійно-технічних навчальних закладів області. Мета свята: підвести підсумки роботи за навчальний рік, показати методичні напрацювання педагогів, професійні здобутки учнів, досягнення навчальних закладів, провести рекламу власної продукції, ознайомити випускників загальноосвітніх навчальних закладів з професіями, які вони можуть здобути у ПТНЗ.

Після урочистого відкриття гості, запрошені і всі бажаючі мали змогу відвідати виставку-ярмарку товарів та придбати необхідні речі. Майстри виробничого навчання Сахнюк А. Л., Лучкевич В. Ф., Чайка В. В., Ремінський В.М. та їх вихованці представили виготовлені у ліцейній майстерні меблі та столярні вироби. Найбільшим попитом серед відвідувачів користувалися вироби з дерева: столи, лавки, стільці, табуретки, підставки для квітів, вішаки для одягу, рамки.

Під час свята усі гості могли насолоджуватися чудовими співом, танцями, які дарували присутнім учні та педагоги професійно-технічних навчальних закладів. Окрасою концерту стали пісні «Україна» у виконанні учениці 3 групи Шевчук Ольги та «Гей, степами», у виконанні тріо у складі Рокочука Валерія, Чайки Володимира і Романюка Олександра.

За результатами здобутків за навчальний рік, представлених матеріалів виставки педагогічні колективи були нагороджені дипломами управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації та цінними подарунками. Колектив Маневицького професійного ліцею отримав дві грамоти: за підготовку кваліфікованих робітничих кадрів та активну участь в обласному святі; за високий рівень проведення творчого звіту художньої самодіяльності.

Свято профтехосвіти в Луцьку