4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Тиждень з професії продавець

Дата: 2016-05-24

З 16 по 20 травня в ліцеї проходив тиждень з професії «Продавець». Професія ця старовинна, але затребувана на ринку праці і сьогодні. Тому, в рамках тижня, проводились різні заходи, спрямовані на підвищення кваліфікаційного рівня учнів.

17 травня майбутні продавці побували на екскурсії в центрі зайнятості, де ознайомилися з технікою пошуку роботи. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Масюк Олена Іванівна ознайомила учнів з роботою спеціального обладнання з пошуку вакантних робочих місць. Зеленко Анюта Володимирівна провела екскурсію в торгівельне підприємство «Камелія», де всі мали змогу побачити умовами роботи магазину та обслуговування покупців.

Під час екскурсії на підприємство лісового господарства провідний фахівець з питань зайнятості Лінник Роман Павлович ознайомив дівчат з виробництвом лісоматеріалів. Найбільші враження залишилися від побаченого виробництва хвойного екстракту.

Цікавим був круглий стіл на тему: «Зустріч з роботодавцями». Учнів цікавило, якими якостями повинен володіти продавець, щоб стати успішним працівником. Цікаві факти почули від підприємця Тимошенко Ніни Адамівни про ведення обліку товарів, приймання та контроль за якістю продукції. Учні в теплій атмосфері за чашкою чаю дізнались багато цікавого з роботи торговельних підприємств, адже після проходження перед-випускної практики кожен із них має можливість влаштуватись на роботу.

19 травня проходив конкурс фахової майстерності «Кращий за професією». Він складався з двох етапів: теоретичного і практичного. Перший проводився за компʼютерами. За кращими результатами І етапу були сформувані дві бригади – «Калина» і «Живчик».

Під час виконання завдань другого етапу, команди визначали якість, характеристики товару, вгадували товари при використанні історичних підказок, виконували завдання «Одягнись стильно». Учні справились із цим успішно, а вболівальники мали окремі завдання, які приносили додаткові бали командам.

За підсумками журі визнало кращою командою бригаду «Калина», а кращою за професією стала Ващеня Марія. Переможці були нагороджені призами і отримали немало позитивних емоцій.

20 травня було проведено інформаційно-просвітницьку годину «Я – продавець». Учні підготували презентацію «Нестандартні магазини світу».

Під час проведення тижня дівчата отримали багато цікавої інформації і як підсумок було випущено стінгазету «Із життя групи №5».

Тиждень з професії продавець