4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Наш дім – Європа

Дата: 2016-05-20

Протягом травня в ліцеї було проведено заходи, присвячені Дню Європи.

Класними керівниками та викладачами історії, правознавства проведено інформаційно-просвітницькі години, бесіди, переглянуто презентації «З Європою в серці» та «Історія Євросоюзу». В групах першого курсу відбувся урок «Місце України в геополітичних процесах». Учні ІІІ курсу провели дискусію на тему «Україна – ЄС, загрози, шанси».

У бібліотеці навчального закладу можна було ознайомитися з книжковою експозицією «Україна, Європа, майбутнє…», тематичною виставкою «Історія Євросоюзу».

Викладач правознавства Сіліч Л.І. та бібліотекар Ковердюк Н.А. провели гру-подорож «Що ми знаємо про Європу?», під час якої учні продемонстрували обізнаність з питань історії Євросоюзу, футбольних клубів, видатних постатей, цікавих людей, науковців Європи.

Проведені заходи сприяли поширенню ідеї європейської практичності серед молоді та утвердженню спільних європейських цінностей.

Наш дім – Європа