4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Навчально-польові збори

Дата: 2016-05-23

Відповідно до навчальної програми «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» з метою закріплення військових знань і набуття учнями практичних навиків із предмета з 5 травня 2016 року з учнями випускних груп ліцею проводилися навчально-польові збори.

Під час занять учні практично відпрацьовували теоретичні завдання і нормативи з вогневої, тактичної, прикладної фізичної підготовки та основ медичних знань.

Зокрема учні відпрацьовували дії солдата в бою в складі механізованого відділення, способи евакуації поранених, постановку протитанкових мін, застосування засобів індивідуального захисту, проводили інженерне облаштування вогневих позицій, тренувалися у визначенні свого місця знаходження, рухалися по азимуту тощо. Майбутні захисники з цікавістю оволодівали складними азами військової науки.

З метою вдосконалення навичок з вогневої підготовки з учнями проводилися практичні стрільби в тирі з пневматичної та малокаліберної гвинтівки.

Знання, отримані учнями під час проведення навчально-польових зборів, допоможуть їм в подоланні складних ситуацій в мирний час та під час служби в Збройних Силах України.

Навчально-польові збори