3 грудня 2016 р.

Екскурсія учнів ліцею в м. Луцьк

Дата: 2016-05-13

12 травня учні ліцею, переможці конкурсу пісні та строю, а також переможці олімпіад із професійної майстерності та учасники художньої самодіяльності завітали на екскурсію в м. Луцьк.

Учні відвідали замок Любарта, унікальну пам’ятку архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої. Під час екскурсії замком оглядали історичні споруди, таємничі підземелля старовинного храму, ознайомилися з експонатами єдиного в Україні музею дзвонів, а також відвідали виставку кованих виробів, яка розташована у в’їзній вежі замку.

Побували учні і на березі Стиру, де побачили сучасний замок, або ж місцевий будинок із химерами. Цей незвичний будинок створив та продовжує створювати луцький скульптор Микола Головань. Навколо нього переплітаються міфічні істоти, леви, птахи та просто безліч дивовижних форм. Це – результат тридцятирічної праці митця, який продовжує творити. Учні зустрілися з видатним скульптором та з цікавістю з ним поспілкувались.

Особливе задоволення та зацікавленість викликала екскурсія у військову частину – 7 бригаду тактичної авіації м. Староконстянтинів Хмельницької області, яка тимчасово базується на аеродромі м. Луцьк. Учні ознайомилися з військовою технікою, озброєнням, були присутні на планових польотах бойових літаків.

Щасливі та усміхнені обличчя учнів свідчили про те, що екскурсія видалась цікавою та доречною.

Проведення саме такого заходу сприяє вихованню в учнів любові до рідної землі, поваги до минулого і прагнення зберегти історичні пам’ятки для майбутніх поколінь, пишатися приналежністю до українського народу, брати участь у розбудові та захисті своєї держави.

Даний захід проводився за сприяння фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці.

Екскурсія учнів ліцею в м. Луцьк