7 грудня 2016 р.

Відкритий урок виробничого навчання з професії штукатур - 2016

Дата: 2016-04-27

27 квітня майстер Сидорук Любов Андронівна провела відкритий урок виробничого навчання з професії штукатур в групі №13, на тему: ”Обштукатурювання внутрішніх укосів”.

Під час уроку майстер в/н забезпечила результативність процесу навчання, використовуючи різні методи роботи, а саме при:

• повторені вивченого матеріалу учні були поділені на команди і в ігровій формі відповідали на поставлені запитання;
  • проведені інструктажу використовувалися виробничі ситуації, в яких учні шукали шляхи їх подолання;
  • вивчені нового матеріалу учні вміло застосовували інструкційну картку, яка містила додатки до кожного етапу робіт;
  • завершені вступного інструктажу бригадири команд зачитали вірші про професію будівельник, наголосивши на правильному виборі своєї професії.

Даний урок зацікавив учнів, а навчальний процес роботи майстром в/н сприяв кращому засвоєнню вивченого матеріалу.

Відкритий урок виробничого навчання з професії штукатур - 2016