Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Рідне довкілля – основа нашого здоров’я 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Рідне довкілля – основа нашого здоров’я

Дата: 2016-04-15

Природа не визнає жартів,
вона завжди правдива,
завжди серйозна, завжди сувора;
вона завжди має рацію;
помилки і омани йдуть від людей.

Й. Гете

З нагоди Всесвітнього дня довкілля, яке відзначають 16 квітня, до бібліотеки Маневицького професійного ліцею завітали працівники Маневицької центральної районної бібліотеки – Світлана Бусел, бібліограф ЦРБ, та Юрій Хилюк, бібліотекар з інформаційних технологій, якими було організовано інформаційну годину «Рідне довкілля – основа нашого здоров’я». Під час розповіді ведучих Наталії Ковердюк та Світлани Бусел про важливість проблем екології на сьогоднішній час учні переглянули відеосюжет про вплив навколишнього середовища на здоров’я кожної людини.

Багато повчального вони почули та побачили, переглянувши відео з проблем охорони довкілля через накопичення побутових відходів, що стало актуальним останнім часом.

Присутніх зацікавили відеосюжети з поширеним напрямом у сучасному мистецтві – «треш-арт» (trash-art), де відомі британські художники, японські митці та німецькі треш-художники, які з куп сміття та мотлоху створюють дивовижні приховані шедеври, як нагадування людині, на що в результаті її діяльності може перетворитися наша планета.

Наприкінці заходу учням запропонували від сьогодні жити за екологічними законами, тобто прикрашати землю добрими справами, брати від природи лише необхідне та піклуватись про оновлення багатств, у лісі потрібно проводити суботники з прибирання сміття, завжди пам’ятати про перевагу законів природи над законами людськими.

Бібліотекарем ліцею Наталією Ковердюк було організовано книжкову виставку «Природою багата Україна-мати».

На завершення заходу було зроблено висновок, що важливу роль відіграють екологічні знання та виховання населення, особливо молоді, якій жити й працювати в наступному тисячолітті.

Бібліотекар, Наталія Ковердюк

Рідне довкілля – основа нашого здоров’я
Рідне довкілля – основа нашого здоров’я
Рідне довкілля – основа нашого здоров’я

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика