4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін

Дата: 2016-03-15

15 березня відбулося засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін на тему «Педагогічна майстерня викладача зарубіжної літератури Турик Г. Р.»

Засідання методкомісії суспільно-гуманітарних дисциплін

Ганна Романівна презентувала досвід своєї роботи з теми «Розвиток мислення та життєвих компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури як один із ключових напрямів формування громадянської позиції».

Засідання методкомісії суспільно-гуманітарних дисциплін

Вона підкреслила, що у сучасному світі лише життєво компетентна людина спроможна себе реалізувати та досягти успіху. Тому володіння ключовими компетентностями є сьогодні необхідною умовою успішного навчання, професійного розвитку. Викладач акцентувала увагу членів МК на тому, як можна стимулювати уміння учнів нестандартно мислити, активізувати особистісний потенціал учня, сформувати здатність переносити знання в нові умови.

Засідання методкомісії суспільно-гуманітарних дисциплін

На показовому уроці за романом А. Камю «Чума» Ганна Романівна на практиці продемонструвала, які форми і методи роботи можна використовувати з метою формування в учнів ключових компетентностей, розвитку мислення учнів. Це робота в групах (літературознавці, критики, соціологи), прийоми «Ваша думка», «Гронування», метод «Прес», представлення та захист учнівської презентації «У чому полягає сенс життя і його призначення у розумінні А. Камю?», звіт соціологів про результати опитування учнів групи на тему «Від чого залежить зміна світу на кращий?», робота з опорними схемами «Які істини допоможуть людям нормально жити?», «Що заважає людям бути справжніми людьми?».

Засідання методкомісії суспільно-гуманітарних дисциплін

Члени МК зазначили, що учні на уроці співпрацювали, висловлювали власні думки з приводу порушеної проблеми, набули певних життєвих орієнтирів.