4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Вічно живий голос

Дата: 2016-03-12

Це талант наскрізь мужній,
хоч не позбавлений
жіночої грації і ніжності …
ЇЇ поезія – то
огнисте оскарження того
гніту сваволі, під
яким стогне Україна.

І. Франко

12 березня у бібліотеці ліцею було проведено журнал «Вічно живий голос», який складався з 4-х сторінок: Біографія Лесі Українки. Творчість Лесі Українки. Любов до народу. «Єдина! На всю Україну!».

Захід розпочався з відеосюжету, в якому прозвучала пісня Юлії Олійник «Україно, зорі твої сині», де на екрані один за одним змінювались фотознімки з різних куточків нашої прекрасної неньки-України. Під час усного журналу всі присутні поринули в часи дитинства та юності поетеси, більше дізналися про її творчість. У виконанні запрошеної учениці 5 класу Яни Ковердюк Маневицької ЗОШ І – ІІІ ст. №1 імені Андрія Снітка прозвучали вірші «Конвалія» та «Хто вам сказав, що я слабка …». З любов’ю дарувала власні поезії Лариса Шевчук – науковий співробітник Черемського природного заповідника. З її уст прозвучали поезії «Леся», «Україна», «Полісся».

Відеопрезентація «Невідоме про відоме» зацікавила присутніх маловідомими фактами з особистого життя поетеси.

Щирими оплесками зустрічали ученицю ліцею Ольгу Шевчук, яка виконала пісню «Заспіваймо пісню про Україну».

На завершення бібліотекар Наталія Ковердюк ще раз наголосила на вічності поезії Лесі Українки, тому що будуть відходити роки, а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, в надії людей, бо допоки живе надія – живий і народ. То ж будемо і ми вчитися терпінню, вірі, любові і надії в нашої неповторної Лесі.

Після заходу учні мали змогу переглянути виставку літератури «Золота зоря України», ознайомитися з творами Лесі Українки в різні роки її творчості.

Вічно живий голос