3 грудня 2016 р.

Відкритий урок виробничого навчання з професії столяр будівельний

Дата: 2016-02-24

24 лютого в ліцеї був проведений відкритий урок виробничого навчання з професії столяр будівельний на тему: «Відпрацювання основних прийомів роботи електролобзиком. Криволінійне пиляння».

Майстер виробничого навчання Сахнюк А.Л. продемонстрував впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій на уроці виробничого навчання. Грамотна мотивація навчальної діяльності, презентаційні матеріали, практичні завдання, використання відеоролика сприяли активізації учнів та засвоєнню знань. При відпрацюванні практичних прийомів майстром виробничого навчання була організована робота учнів в малих групах. На завершення уроку учні розглянули ситуативні завдання і дали ґрунтовні відповіді.

При обговоренні уроку члени методичної комісії високо оцінили професійну майстерність майстра в/н Сахнюка А.Л.

Відкритий урок вн з професії столяр будівельний
Відкритий урок вн з професії столяр будівельний Відкритий урок вн з професії столяр будівельний