3 грудня 2016 р.

Під знаком Купідона

Дата: 2016-02-12

Вже стало доброю традицією проводити цікаві свята в районній бібліотеці. 12 лютого на запрошення працівників бібліотеки учні ліцею групи продавців відвідали розважальне шоу, присвячене Дню закоханих «Під знаком Купідона». Дівчата мали можливість перегорнути сторінки історії самого свята, подивившись цікаве відео. Із задоволенням брали участь у вікторині: «Правила етикету між дівчиною та хлопцем». Бібліотекар Іванна Луцик провела огляд літератури «Любов – наснага, Любов – журба», де до кожної книги Святий Миколай підготував побажання у вигляді «валентинки» як символ свята, тому кожна з дівчат знайшла своє привітання, взявши книгу, яка їй до вподоби. З великим захопленням учениці ліцею Оксана Нікітчук та Марія Сніжко власноруч виготовляли «валентинки» з маленьких сердець, вирізаних з кольорового паперу. Отже, тісна співпраця бібліотеки Маневицького ліцею та районної бібліотеки приносять тільки хороші результати – це обмін досвідом і радісно проведений час. Всі запрошені отримали масу задоволення.

Під знаком Купідона