Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Новорічне шоу 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Новорічне шоу

Дата: 2015-12-29

В переддень Нового року учні ліцею вирішили визначити, хто ж: хлопці чи дівчата - кращі, спритніші, розумніші. Визначали це шляхом проведення новорічного шоу «Хто зверху?»

Протягом усього вечора учасники виконували найрізноманітніші завдання, демонстрували глядачам свої знання і вміння.

У конкурсі «Вгадай картинку» хлопці і дівчата відгадували казкових героїв, але, нажаль, жодна з команд з цим не справилась. Переможців першого конкурсу визначали «Дивоглядки». Гру відкрили з рахунком 1:0 на користь хлопців.

У конкурсі «Разом, швидко, правильно» учасники виявляли свою спритність та уміння швидко зорієнтуватися, адже їм потрібно було відгадати і скласти загадане слово з літер, які вони мали на собі. Тут перемогу здобули дівчата.

Проявити свою інтелектуальність учасники мали змогу в конкурсі «Чоловік чи жінка», де мали визначити про кого, чоловіка чи жінку, йшла мова в запитаннях. І знову перемога за дівчатами.

Конкурс «Відгадай пісню» змусив представників обох команд попітніти і на 8-й секунді хлопці дали правильну відповідь, хоча дівчата також відгадали задуману пісню, але лише на 39-й секунді.

Конкурс «Обмін ролями» показав, як учасники вміють виконувати звичну роботу протилежної статті: хлопці пришивали ґудзики, а дівчата забивали цвяхи. Перемогу впевнено здобули представниці жіночої статі.

Шоу «Хто зверху?» у ліцеї відбулося вперше. Команда дівчат перемогла, однак остаточна відповідь навряд чи колись буде дана. Адже ми вкотре переконались, що наші дівчата найкрасивіші та наймиліші, а хлопці найсміливіші та найсильніші.

Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу
Новорічне шоу

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика