4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Голодомор: голос правди

Дата: 2015-12-27

Майже кожне століття в історії нашої держави позначене голодними роками, спустошливими війнами, чужоземними навалами. В історії бурхливого XX-го століття голодомор 1932-33 років в Україні посідає особливе місце. Він за страхітливими наслідками належить до злочинів рівних, які вчинили нацисти за роки ІІ світової війни.

27 листопада в бібліотеці ліцею відбулася виховна година «Голодомор: голос правди». Учні читали вірші, присвячені темі голодомору. Присутні мали змогу прослухати інформацію про американських науковців Роберта Конквеста та Джеймса Мейса, які на весь світ заявили правду про голодомор в Україні. Учні згадали письменника Бориса Олійника, який мав відвагу ще у 1988 році заявити у комуністичному Кремлі про голодомор та запропонував створити «Білу книгу» про чорні справи голоду. Згадали і кобзаря Єгора Мовчана, який ходив по селах України і співав «Думу про голод».

В кінці виховної години всі присутні вшанували пам’ять загиблих жертв від голодної смерті хвилиною мовчання.

Голодомор: голос правди