4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Тиждень права

Дата: 2015-12-15

З 7 грудня по 14 грудня в ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень права. Заходи були спрямовані на підвищення рівня правової культури учнів, їх інформованості про конституційні права, обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

В групах першого курсу викладачем правознавства Сіліч Л.І. були проведені тематичні уроки: «Мої права та обов’язки», «Конституція України – основний закон держави». В групах третього курсу цікаво пройшла виховна година «Сторінками загальної декларації прав людини». У гуртожитку під час інформаційної години учні ознайомилися з Конвенцією ООН про права дитини.

Практичний психолог Лозовик О.Д. провела консультації для учнів з приводу проблемних ситуацій в сім’ях та їх вирішення. З метою поглибленого вивчення стосунків між учнями і батьками було проведено тестування «Моє ставлення до себе, друзів, батьків». А в бібліотеці ліцею була організована книжкова виставка «Права людини сьогодні» та тематична виставка «Знай та поважай свої права».

10 грудня за ініціативи учнівсьського самоврядування було проведено турнір знавців права, переможцем якого стала команда ІІ курсу.

Тиждень права