4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Небесній сотні шана й молитви

Дата: 2015-11-23

Зі слів українського письменника Степана Васильченка: «Україна – країна смутку і краси, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна любові і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю, в результаті якої – велетенське кладовище: високі в степу могили, руїна та прекрасна на весь світ, безіменна, невідомо коли і ким складена пісня…», в ліцеї розпочався виховний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи. Відповідно до указу Президента України Петра Порошенка український народ вдруге відзначає цей день в такому форматі. Метою заходу було збагатити уявлення учнів про трагічні події Революції гідності, ознайомити з окремими постатями Небесної сотні; виховувати риси патріотизму, почуття особистої відповідальності за долю своєї країни. Викладач правознавства Любов Іванівна Сіліч ще раз нагадала про доленосні події в Україні. Хвилиною мовчання присутні в актовому залі віддали шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Учениця 3 групи Валентина Журба та учень 2 групи Вадим Шух зачитали зворушливі вірші, присвячені Небесній сотні. Бібліотекар Ковердюк Н.А. нагадала, що в Луцьку, на Меморіалі Слави, постав пам’ятний знак героям Небесної сотні.

Переглянувши сторінки нашої недавньої історії, кожен з присутніх, в думці, побажав один одному – мирного неба, злету у вільній, щасливій, квітучій Україні.

Підсумком заходу було виконання пісні «Боже великий, єдиний нам Україну храни».

Небесній сотні шана й молитви