4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Дорога в нікуди чи до життя?

Дата: 2015-11-20

Здоров'я - найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу. Сьогодні в молодіжному середовищі стало поширеним вживання енергетичних та алкогольних напоїв, наркотичних речовин. Цій темі був присвячений усний журнал, який відбувся 20 листопада в актовому залі ліцею.

Перша сторінка була представлена презентацією «Солодка дорога в нікуди», під час якої учні мали змогу розібратися, що таке енергетичні напої і в чому їх шкода.

Друга сторінка мала назву «Гірка дорога в нікуди». Головний лікар центральної районної лікарні, лікар нарколог Тьохта І.А. розповів присутнім про шкідливість вживання наркотичних речовин.

Третя сторінка «Дорога до життя» була представлена відеосюжетом про колишнього учня ліцею Верешка Івана, якого в 22 роки алкоголь привів до майже неминучої смерті. Але небайдужість людей, а також віра стали кроком до зцілення. Сьогодні Іван має свою сім’ю, будинок і виховує двоє дітей.

Закінчився захід зверненням заступника директора з навчально-виховної роботи Коленди Н.П. зі словами: «Кожен робить свій вибір — здоров'я або шкідливі звички з несприятливим результатом.

Дорога в нікуди чи до життя?