3 грудня 2016 р.

Веселі старти - листопад 2015

Дата: 2015-11-17

В ліцеї вже стало доброю традицією на День студента проводити спортивні змагання «Веселі старти». 17 листопада в спортивному залі змагалися чотири команди, до складу яких увійшли учні, що проживають в гуртожитку. Кожен поверх представив свою команду: ІІ поверх – «Едельвейс» (у складі - дівчата); ІІІ поверх – «Волиняки»; ІV поверх - «Шумахери»; V поверх – «Гетьмани». Учасники змагань мали змогу продемонструвати своє вміння на спритність, влучність, силу, витривалість в різних конкурсах та естафетах. У залі панувала атмосфера азарту та гарного настрою. З першого етапу змагань впевнено почала лідирувати команда V поверху і в підсумку здобула перемогу. Другими до фінішу прийшли команда ІІІ поверху, третіми – ІІ поверх; четвертими – ІV поверху. Призом стали солодощі, які переможці, як справжні джентльмени, віддали дівчатам.

Веселі старти - листопад 2015