4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 2015-11-13

З 9 по 13 листопада в ліцеї проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Заходи були спрямовані на підвищення поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму. Проводились відкриті уроки та практичні заняття з питань безпеки дорожнього руху, серед учбових груп проведений конкурс на кращу агітаційну листівку (бюлетень) щодо дотримання учнями правил дорожнього руху, надавалась консультативно-методична допомога учням ліцею, оновлена інформація на стендах та в куточках з питань безпеки життєдіяльності тощо.

13 листопада в актовому залі ліцею, як підсумковий захід Тижня безпеки дорожнього руху, проведена виховна година на тему «Безпека дорожнього руху». Інженер з охорони праці Шаповаленко Володимир В’ячеславович довів інформацію до учнів щодо статистики дорожньо-транспортних подій в цілому по Україні та окремо по Волинській області; вимоги Правил дорожнього руху, а саме: права та обов’язки пішоходів, велосипедистів, проаналізовані причини ДТП з пішоходами і велосипедистами. Також учням продемонстровані відеофільми на відповідну тематику.

Тиждень безпеки дорожнього руху