Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Тиждень безпеки дорожнього руху 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 2015-11-13

З 9 по 13 листопада в ліцеї проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Заходи були спрямовані на підвищення поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму. Проводились відкриті уроки та практичні заняття з питань безпеки дорожнього руху, серед учбових груп проведений конкурс на кращу агітаційну листівку (бюлетень) щодо дотримання учнями правил дорожнього руху, надавалась консультативно-методична допомога учням ліцею, оновлена інформація на стендах та в куточках з питань безпеки життєдіяльності тощо.

13 листопада в актовому залі ліцею, як підсумковий захід Тижня безпеки дорожнього руху, проведена виховна година на тему «Безпека дорожнього руху». Інженер з охорони праці Шаповаленко Володимир В’ячеславович довів інформацію до учнів щодо статистики дорожньо-транспортних подій в цілому по Україні та окремо по Волинській області; вимоги Правил дорожнього руху, а саме: права та обов’язки пішоходів, велосипедистів, проаналізовані причини ДТП з пішоходами і велосипедистами. Також учням продемонстровані відеофільми на відповідну тематику.

Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика