4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Дата: 2015-11-10

10 листопада 2015 року на базі ліцею відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників сфери торгівлі на тему «Державні стандарти професійно-технічної освіти на основі Національної рамки кваліфікацій та компетентнісно орієнтованого підходу в освіті».

Засідання обласної секції педпрацівників сфери торгівлі

Учасники секції розглянули загальну структуру типового навчального плану, побудованого на модульному підході з професій продавець продовольчих товарів та продавець непродовольчих товарів, проаналізували робочі навчальні програми з професійно-теоретичної та практичної підготовок.

Майстер в\н ліцею Павлюк Г.В. провела відкритий урок на тему «Особливості підготовки робочого місця продавця у відділі «М'ясо, м’ясні вироби». Розпізнавання асортименту ковбасних виробів», методичною метою якого було використання інтерактивних методів навчання при проведенні уроку виробничого навчання.

Засідання обласної секції педпрацівників сфери торгівлі

Галина Василівна показала різні прийоми використання інтерактивних вправ на уроці, які стимулювали розвиток розумових сил учнів. Вона поступово направляла хід думки таким чином, щоб учні могли почути, зрозуміти, порівняти, впізнати, визначити. При проведенні уроку майстер виробничого навчання використала слайди для пояснення нового матеріалу, різнорівневі завдання і запитання, фрагмент відеофільму про виготовлення ковбаси, картки завдання, каталоги, натуральні зразки, пам’ятки, групове навчання тощо.

Засідання обласної секції педпрацівників сфери торгівлі

При обговоренні уроку учасники секції високо оцінили професійну майстерність майстра виробничого навчання Павлюк Г.В.