3 грудня 2016 р.

Професія за покликанням

Дата: 2015-10-29

Успішно освоїти професію водія автотранспортних засобів у ліцеї сприяє матеріально-технічне забезпечення професії, високий професіоналізм викладачів і майстрів виробничого навчання, які забезпечують необхідні теоретичні знання і практичну підготовку, розвивають в учнів технічну творчість, інтерес до техніки.

Свої знання, уміння та навики з професії учні демонструють під час проведення конкурсів професійної майстерності. 29 жовтня в ліцеї відбувся конкурс «Кращий за професією» серед учнів, які здобувають професію водій автотранспортних засобів (категорії В,С). Учасниками конкурсу стали учні групи №6, які сформували дві команди: «Динамо» і «Турбо». До складу команди «Динамо» ввійшли: Сидорчук Олексій, Міщенко Микола, Сафонік Іван, Пилипчук Іван. Команда «Турбо» була представлена учнями: Кузьмич Богдан, Бойко Олексій, Бирюк Вадим, Наумчук Андрій.

У першому турі учні показали знання з правил дорожнього руху, будови автомобіля та уміння знаходити правильні рішення в дорожній ситуації. В цьому турі кращою була команда «Турбо».

У другому турі учні змагалися в умінні виконувати практичні вправ з водіння вантажного автомобіля ГАЗ-53. Під схвальні вигуки уболівальників та під пильним оком журі конкурсу майбутні водії старанно і відповідально виконували конкурсні завдання: проїзд змійкою та вісімкою, проїзд через габаритні ворота, заїзд у «дворик», зупинка на стоп-лінії. Всі учні показали гарні результати, але хвилювання далися взнаки. Більш умілими в даному турі виявилися учасники команди «Динамо» з відривом у сім балів.

Журі ретельно оцінило знання та вміння всіх учасників конкурсу та, врахувавши результати всіх конкурсних завдань, оголосило переможця. Звання «Кращий за професією» отримав Міщенко Микола.

Всі учасники конкурсу отримали задоволення, адже показали, що вони є конкурентоспроможними на ринку праці. Це їхні перші сходинки на шляху професійного зростання, а наступні їм доведеться долати у професійній сфері діяльності.

Професія за покликанням