4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Відкритий урок виробничого навчання з професії муляр

Дата: 2015-10-30

29 жовтня 2015р на базі ліцею було проведено відкритий урок виробничого навчання з професії муляр, який підготувала та провела Рибачук В.І. на тему: ”Мурування цегляних перегородок”.

Під час уроку майстер в/н забезпечила результативність процесу навчання, поєднавши оптимальні методи і засоби навчання на різних етапах уроку, враховуючи інтереси учнів та спрямувавши їх роботу на вивчення нового матеріалу. На уроці було використано презентаційні матеріали, інструкційні картки та відеоролик, що зацікавило та зібрало увагу учнів, а також наочні матеріали і навчальний процес роботи, що сприяло кращому засвоєнню вивченого матеріалу. Завершення уроку було проведено в ігровій формі, де учні активно себе проявили виконавши макет цегляної перегородки.

При обговорені уроку на методичній комісії було вирішено, що даний урок проведений методично правильно і технологічно грамотно.

Відкритий урок виробничого навчання з професії муляр