3 грудня 2016 р.

Загальноліцейні батьківські збори - 2015

Дата: 2015-11-01

Успішна виховна робота з молоддю неможлива без постійного співробітництва навчального закладу і сім’ї. З цією метою щорічно в ліцеї проводяться батьківські збори. Цього року загальноліцейні збори, які відбулися 1 листопада, розпочалися з концерту на тему «Вам найрідніші». Зі сцени лунали пісні у виконанні Шолома Андрія, Шевчук Ольги, Рокочука Валерія і Журби Валентини. Також батьки змогли подивитися презентацію з життя навчального закладу. На екрані вони побачили, як навчаються, працюють та відпочивають їхні діти.

Директор ліцею Халик В.П. ознайомив батьків з актуальними питаннями організації навчально-виховного процесу в ліцеї, наголосив на важливих питаннях виховання і соціального захисту учнів.

Продовжилися батьківські збори в закріплених за групами кабінетах,де на батьків чекали класні керівники та майстри виробничого навчання.

Після зборів батьки мали змогу ознайомитися з умовами проживання дітей в гуртожитку.

Загальноліцейні батьківські збори - 2015