Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
День захисника України 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


День захисника України

Дата: 2015-10-13

14 жовтня - символічний день, свято Покрови українського народу, Покрови козацтва. З цього року ми будемо відзначати його і як День захисника України. Напередодні, 13 жовтня, в ліцеї відбувся виховний захід, присвячений цій даті, нашій Батьківщині, її родинам, її батькам і синам, її донькам і матерям, всім тим, кого ми гідно називаємо дітьми України.

Запрошений на зустріч настоятель Свято – Троїцького храму УПЦ КП отець Михайло розповів про свою волонтерську діяльність, про те, як він надавав матеріальну допомогу нашим мобілізованим землякам, передавав посилки від рідних і близьких. Отець Михайло зауважив, що там, на Сході, в наших юнаків є бойовий дух, спокійна чоловіча впевненість у своїх силах. Їхня служба – це загартування кожного з них, почуття відповідальності за свій народ. Благодійність - це, безумовно, щедрий поклик душі. А ще вона змінює саму людину, її погляди на життя.

Нікого не залишив байдужим виступ юрисконсульта нашого ліцею Малогловця Ігоря Володимировича, який з болем в серці розповідав про страшні будні неоголошеної війни на Сході нашої держави в Донецькій та Луганській областях. Сам Малогловець І. В. брав участь в боях під Ілловайськом, Дебальцево, Вуглегорськом, Сватово та інших населених пунктах, де разом зі своїми товаришами по зброї був неодноразово поранений. Снаги та натхнення в боротьбі за цілісність України їм надавала підтримка рідних, близьких та земляків. Адже чуйність, людяність, доброта відштовхують на другий план підлість, жорстокість.

Перегляд слайдів про юнаків, які загинули на Майдані і в місцях АТО, викликали у всіх сльози суму, печалі. Кожен в думках пригадав своїх знайомих, близьких, які брали участь у цій війні.

Але ми віримо в майбутнє нашої держави, тому що Україна знаходиться під Покровою Пресвятої Богородиці.

День захисника України
День захисника України
День захисника України
День захисника України
День захисника України

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика