Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Не обміліє доброти криниця...



 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Не обміліє доброти криниця…
до Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 2015-10-01

1 жовтня – дата визначна і особлива, адже саме цього дня з 1991 року відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй відзначається День людей похилого віку на міжнародному рівні. У нашій країні ми називаємо його Днем літньої людини. Це свято наших батьків, бабусь і дідусів, людей мудрого і поважного віку.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, а їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція стає взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок те найцінніше, що накопичили за все життя.

Вже стало доброю ліцейною традицією цього дня в честь людей поважного віку проводити святкові благодійні заходи за участю учнів і працівників нашого навчального закладу. Цьогоріч таке свято проводилось в актовому залі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маневицької РДА. В ньому взяли участь учні: Шевчук Ольга, Журба Валентина, Шолом Андрій, практичний психолог Лозовик О.Д., художній керівник Рокочук В.С., майстер в/н Чайка В.В.. Ми подарували присутнім щирі слова, гарні пісенні вітання, тепло своїх сердець і душевний відпочинок. А їхні щедрі оплески, слова вдячності і посмішки дозволили відчути себе справді важливими та необхідними у їх житті.

Хотілося б, щоб не тільки в День літніх людей вони відчували до себе увагу, шану, любов. Нехай все їхнє життя буде сповненим доброти, милосердя, поваги від оточуючих.

Не обміліє доброти криниця...
Не обміліє доброти криниця...
Не обміліє доброти криниця...
Не обміліє доброти криниця...
Не обміліє доброти криниця...

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.info



Яндекс.Метрика