7 грудня 2016 р.

Обласна секція викладачів фізичної культури

Дата: 2015-09-29

29 вересня на базі ліцею відбулося засідання секції викладачів фізичної культури на тему «З досвіду роботи ПТНЗ щодо організації проведення спортивно-масових заходів з учнями».

У засіданні секції взяли участь 17 викладачів професійно-технічних навчальних закладів області.

Методист НМЦ ПТО Старчевський Е.Е. обговорив з присутніми Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої наказом МОН України від 16.06.2015 року та методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах стосовно організації і проведення занять з предмета фізичної культури в контексті вимог часу та нормативні документи МОН України щодо викладання предмета у 2015-2016 н.р. Викладач ліцею Дорошук Б.В. презентував свій досвід щодо шляхів удосконалення організації проведення спортивно-масових заходів з учнями. Викладачі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», ПТУ №22 смт.Луків, Колківського ВПУ поділилися досвідом з виховання в учнів інтересу до спорту та здорового способу життя шляхом впровадження ігрових видів спорту.

Наступним етапом засідання було відвідування виховного заходу «Веселі старти», який підготували та провели викладачі фізичної культури ліцею Дорошук Б.В. і Слєсар Р.А. Дві команди учнів 4 і 7 груп показали силу, спритність, винахідливість у різних естафетах. При обговоренні заходу учасники секції відмітили необхідність проведення таких спортивних змагань.

Обласна секція викладачів фізичної культури