4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Прощання з ліцеєм

Дата: 2015-06-26

Ось і настав день, якого довго чекали випускники – прощання з ліцеєм. Але як виявилося, розлучатися дуже важко. Адже за час навчання учні навчилися справжньої дружби, щирості й доброти, впевненості й вміння відстоювати власну думку, пережили перше кохання і невдачі. Ліцей став їм міцним підґрунтям для майбутнього щасливого дорослого життя.

26 червня в актовому залі відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального закладу. Переглядаючи слайди під мелодію пісні Андрія Кузьменка «Старі фотографії», випускники пригадали роки, проведені в ліцеї.

Із щирими напутніми словами та найкращими побажаннями до учасників свята звернулися директор ліцею Халик В.П. та класний керівник 3 групи Кайдик М.Я. Приємною несподіванкою був виступ підприємця Кедик Л.П., яка подякувала наставникам за хороших учнів. Помічник народного депутата Ігоря Єремеєва Неродик А.С. подарував касового апарата та сканера, необхідних для проведення занять з професії «Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів».

Кажуть, що цінуєш щось по-справжньому, коли його вже втратив. Так і кожен випускник ліцею, вийшовши з актового залу, в душі пожалкував, що настала мить прощання з навчальним закладом, друзями.

Прощання з ліцеєм