Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Ми – європейці 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Ми – європейці

Дата: 2015-05-18

У ці травневі дні, коли європейське співтовариство відзначає День Європи, в Маневицькому професійному ліцеї проведено ряд заходів під гаслом «Ми – європейці». Головними організаторами заходів виступили викладачі суспільних дисциплін, класні керівники, бібліотекар ліцею. Щоб допомогти учням усвідомити важливість європейського об’єднання, належність України до європейської сім’ї народів, ознайомити з культурою та побутом європейських країн, виховувати повагу до інших народів в ліцеї було проведено виховні години: «Європейський вибір України», «Україна – ЄС», «Україна – держава європейська». Особливий інтерес в учнів викликали інтелектуальний турнір «Ми - європейці» та захист проектів «ЄС – Україна: шанси чи загроза». Учні першого курсу підготували презентації з теми «Україна в сучасному світі». Найкраще справились із цим завданням учні 11 групи. Учні 7 групи підготували презентацію з теми «Європа – наш спільний дім».

Процес державотворення, політичних подій висвітлює виставка літератури, розміщена в бібліотеці ліцею, на тему «Україна. Європа. Майбутнє». На виставці розміщено рекламне звернення до читачів: «Шановні читачі! Наше сьогодення насичене різними політичними подіями, розібратися в яких Вам допоможуть представлені на цих полицях матеріали».

Сьогодні кожному громадянинові нашої держави зрозуміло, що на Україну чекає тернистий, складний і довгий шлях входження у світовий простір. Але історія, економічні перспективи, інтереси людей дають чітку відповідь на запитання, де нам шукати свою долю. Наше місце – в Європейському Союзі.

Ми – європейці
Ми – європейці
Ми – європейці

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика