Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
День пам’яті та примирення 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


День пам’яті та примирення

Дата: 2015-05-09

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу.

8 травня в ліцеї проведено виховний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги над нацизмом у Європі. Ведучі заходу ознайомили присутніх з тим, як розпочалася Друга світова війна та розповіли про ті страшні наслідки, які залишила вона для людства та українського народу.

70 років Україна не знала війни. Але вона не обійшла нашу державу тепер. Наша маневицька земля втратила вже 11 своїх синів, які загинули на Сході. У пам’яті земляків ці хлопці назавжди залишаться героями, які з честю виконали головний обов’язок чоловіків – захист рідної землі.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих солдатів. Під час заходу звучали пісні, учні мали можливість переглянути презентації та відеоматеріали про Другу світову війну та події на Сході.

День пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика