4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Удосконалюємо професійну майстерність

Дата: 2015-05-07

З метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності 7 травня в ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів з професії продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів.

Конкурс проводився у два тури – теоретичний і практичний. У першому турі приймали участь всі учні групи, які проходили тестування у середовищі «TEST-W», в якому рівень знань визначав комп’ютер. За результатами тестування формувалися дві команди «Перлина» і «Гламур» по 6 учасників, решта учнів вболівали за команди.

Практичний тур складався із різних завдань: від представлення команди до демонстрації практичних навичок (розпізнавання товарів та надання поради, зав’язування краваток, створення реклами), необхідних сучасному продавцю. Під час ІІ туру конкурсу учасники показали свої професійні навички та здібності, демонстрували номери художньої самодіяльності і активно змагалися за першість команди. Перемогу здобула команда «Престиж», учасники якої показали вищий рівень професіоналізму, ерудиції, кмітливості.

Обидві команди були нагороджені призами.

Удосконалюємо професійну майстерність