3 грудня 2016 р.

Тренування евакуації та
укриття персоналу та учнів ліцею

Дата: 2015-04-08

8 квітня в ліцеї, відповідно до Плану заходів місячника з безпеки життєдіяльності, проводилось практичне заняття щодо відпрацювання плану евакуації персоналу та учнів з навчального корпусу на випадок виникнення надзвичайної ситуації. О 12 годині за учбовим сигналом «Увага всім!» та відповідним повідомленням «Увага! Говорить штаб цивільного захисту. Громадяни! Повітряна тривога! Повітряна тривога!...» працівники та учні в короткий термін залишили приміщення навчального корпусу через основний і запасний виходи. Евакуйовані організовано розмістились у приміщенні укриття, яке обладнано під будівлею навчального корпусу. В укритті була проведена перевірка наявності учнів та додатковий інструктаж щодо дій під час надзвичайних ситуацій.

Тренування евакуації та укриття персоналу та учнів ліцею