4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Духовний олімп України

Дата: 2015-03-20

20 березня в бібліотеці був проведений літературний вечір на тему «Духовний олімп України», присвячений 85 річниці з дня народження Л. В. Костенко.

Бібліотекар ліцею Г. Р. Турик у вступному слові звернулася до присутніх з побажанням вслухатися в Слово Поета, серцем доторкнутися до його чар, вдуматися в його глибокий зміст, отримати справжню насолоду від довершених і часто несподіваних ліричних образів.

Ведучі свята Марія Папежук та Віталій Дудай ознайомили учнів з нелегким життєвим і творчим шляхом поетеси, наголосили на тому, що її геній, незважаючи на всі катаклізми й катастрофи, гоніння й замовчування, був і залишається могутнім незламним деревом, олімпом сучасної поетичної думки.

Маючи воістину Божий дар слова, Ліна Костенко є ще й лицарем честі, взірцем громадянської мужності. Вона органічно не сприймає зраду, моральну безпринципність, усілякі поступки злу. Саме про це йшла мова у поезіях та піснях на слова поетеси, які звучали під час проведення заходу.

Учні переглянули презентацію «Я долю вибирала собі сама», буктрейлер на книгу Л. Костенко «Маруся Чурай».

Духовний олімп України