Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Вшанування пам’яті поета 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Вшанування пам’яті поета

Дата: 2015-03-13

Великі поети – вічні супутники свого народу і цілого людства. Таким вірним, благородним супутником на дорогах століть став для українців Тарас Шевченко – гордість і слава української нації. Великий поет, який понад усе любив свою Україну:

Я так її, я так люблю,
Мою Україну убогу,
Що прокляну святого Бога,
За неї душу погублю.

В актовій залі ліцею була проведена літературно-музична композиція «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути…», аби не просто вшанувати пам'ять геніального поета, а й відчути його невмируще слово серцем, повірити йому, бо кому ж тоді вірити, як не Шевченкові, який життя своє віддав за Україну, за нас із вами, за те, щоб ми були вільними, гордими людьми.

Глядачі отримали позитивні емоції, прослухавши поетичні рядки великого Кобзаря.

Хай же й сьогодні, і в наступні роки розбудови української держави обпікає промерзлі наші душі огнем словесним Шевченко, хай воскресає він, пророк народу нашого, повсякчасно у наших благородних помислах і державних ділах.

І на оновленій землі, над ланами, широкими полями, вільними містами і селами як весняні води могутнього Дніпра лине вічно жива в народі слава великого Кобзаря.

Вшанування пам’яті поета
Вшанування пам’яті поета
Вшанування пам’яті поета
Вшанування пам’яті поета
Вшанування пам’яті поета
Вшанування пам’яті поета

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика