Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Поводження з вибухо­небезпечними предметами 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Поводження з вибухонебезпечними предметами

Дата: 2015-02-13

Після двох світових війн на території нашої країни залишилось багато вибухонебезпечних предметів. Як правило, вони лежать у землі. Крім того, цей "арсенал" поповнюється боєприпасами, які не вибухнули на військових полігонах наших часів. Також однією з серйозних загроз сучасного суспільства є воєнні дії на сході України, терористичні акти, під час яких отримують поранення та гинуть наші співвітчизники. Більшість цих злочинів здійснюються з використанням вибухових пристроїв (мін-пасток). Нерідко це саморобні, нестандартні пристрої, які складно виявити, знешкодити або ліквідувати.

13 лютого в актовому залі ліцею було проведено виховну годину, на якій йшла мова про поводження з вибухонебезпечними предметами та дії під час артилерійських обстрілів. Учні ознайомилися з правилами поводження з вибухонебезпечними предметами та діями під час артилерійських обстрілів, переглянули навчальні фільми. Після закінчення виховної години учням роздані пам’ятки, щодо дій при загрозі виникнення бойових дій та правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Поводження з вибухо-небезпечними предметами
Поводження з вибухо-небезпечними предметами

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика