30 травня 2017 р.

День Народження в наступному місяці:

Домбровський Віктор Іванович

06 червня

Сачковський Микола Васильович

12 червня

Конкурс професійної майстерності з професії “Штукатур”

Дата: 2015-01-29

У січні відбувся конкурс професійної майстерності з професії “Штукатур”, в якому взяли участь учні групи №7. Змагалися дві команди, до складу яких ввійшли такі учні: команда “KNAUF” - Будимко Микола, Сосинець Анатолій, Алдохін Василь, Сокол Олексій; команда “Майстер професії” – Будимко Михайло, Макарчук Петро, Фурманчук Олександр, Шамура Микола.

Конкурс складався з трьох блоків, в основі яких були теоретичні та практичні завдання різного рівня складності.

В практичній частині учасники конкурсу продемонстрували свій рівень знань та вмінь з підготовки цегляної поверхні під обштукатурювання, приготування розчинів, нанесення штукатурних шарів та розрівнювання ґрунту.

За підсумками конкурсу команда “KNAUF” здобула перемогу з невеликим відривом від команди “Майстер професії”.

Конкурс професійної майстерності з професії “Штукатур”