Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Новини за 2015 рік 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Новини ліцею за 2015 рік

 Новорічне шоу

29.12.2015
Новорічне шоу

В переддень Нового року учні ліцею вирішили визначити, хто ж: хлопці чи дівчата - кращі, спритніші, розумніші. Визначали це шляхом проведення новорічного шоу «Хто зверху?»

Протягом усього вечора учасники виконували найрізноманітніші завдання, демонстрували глядачам свої знання і вміння.


 Голодомор: голос правди

27.12.2015
Голодомор: голос правди

Майже кожне століття в історії нашої держави позначене голодними роками, спустошливими війнами, чужоземними навалами. В історії бурхливого XX-го століття голодомор 1932-33 років в Україні посідає особливе місце. Він за страхітливими наслідками належить до злочинів рівних, які вчинили нацисти за роки ІІ світової війни.


 Змагання з шахів та шашок

18.12.2015
Змагання з шахів та шашок

З 10 грудня по 16 грудня в спортивному залі відбувалися змагання з шахів та шашок. Участь прийняли всі навчальні групи.

Перемогу у змаганнях з шашок здобули:

І місце - Іванісік Юрій (22 група);

ІІ місце - Шершень Микола (13 група);


 Вечорниці у гуртожитку

17.12.2015
Вечорниці у гуртожитку

З давніх давен наша Україна славиться величними традиційними обрядами. Одним із свят, яке завжди відзначали наші діди і прадіди, було зимове свято, особливо важливе для молоді, - день Андрія.

В гуртожитку ліцею вирішили не порушувати традицій нашого народу, а теж ненадовго перенестися в ті далекі часи, відсвяткувати це свято молодіжними конкурсними веселими вечорницями.


 Тиждень права

15.12.2015
Тиждень права

З 7 грудня по 14 грудня в ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень права. Заходи були спрямовані на підвищення рівня правової культури учнів, їх інформованості про конституційні права, обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

В групах першого курсу викладачем правознавства Сіліч Л.І. були проведені тематичні уроки: «Мої права та обов’язки», ...


 Конкурс пісні та строю

09.12.2015
Конкурс пісні та строю

9 грудня в ліцеї відбувся військово-патріотичний конкурс пісні та строю, присвячений Дню Збройних сил України.

Розпочався захід з шикування всіх груп, підняття прапору України та виконання державного гімну. Перед присутніми виступив директор ліцею та випускник ліцею, а нині курсант київської національної академії внутрішніх справ України Нестерук Павло. Потім члени журі оцінили зовнішній вигляд, емблеми команд.


 Військово-спортивні змагання до Дня Збройних Сил

03.12.2015
Військово-спортивні змагання до Дня Збройних Сил

3 грудня в спортивному залі ліцею відбулися військово-патріотичні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України. За перемогу змагались учні 21 та 22 груп.

Змагання розпочались шикуванням команд, урочистим виносом прапора України, виконанням Гімну України. Далі команди змагались в естафетах, перетягуванні канату, неповному розбиранні та збиранні автомата АК-74, стрільбі з пневматичної гвинтівки, подоланні перешкод...


 Небесній сотні шана й молитви

23.11.2015
Небесній сотні шана й молитви

Зі слів українського письменника Степана Васильченка: «Україна – країна смутку і краси, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна любові і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю, в результаті якої – велетенське кладовище: високі в степу могили, руїна та прекрасна на весь світ, безіменна, невідомо коли і ким складена пісня…», в ліцеї розпочався виховний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи. Відповідно до указу Президента України Петра Порошенка український народ вдруге відзначає цей день в такому форматі.


 Дорога в нікуди чи до життя?

20.11.2015
Дорога в нікуди чи до життя?

Здоров'я - найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу. Сьогодні в молодіжному середовищі стало поширеним вживання енергетичних та алкогольних напоїв, наркотичних речовин. Цій темі був присвячений усний журнал, який відбувся 20 листопада в актовому залі ліцею.


 Відкритий урок виробничого навчання з професії штукатур - 2015

19.11.2015
Відкритий урок виробничого навчання з професії штукатур - 2015

19 листопада 2015 р на базі ліцею був проведений відкритий урок виробничого навчання з професії штукатур на тему: ”Оброблення поверхні декоративною штукатуркою - короїд”.

Майстер в/н, Вершков Сергій Валерійович, продемонстрував впровадження інтерактивних методів у навчально-виробничий процес, а саме під час уроку було використано презентаційні матеріали, інструкційні картки та відеоролик, що зацікавило та зібрало увагу учнів...


 Веселі старти - листопад 2015

17.11.2015
Веселі старти - листопад 2015

В ліцеї вже стало доброю традицією на День студента проводити спортивні змагання «Веселі старти». 17 листопада в спортивному залі змагалися чотири команди, до складу яких увійшли учні, що проживають в гуртожитку. Кожен поверх представив свою команду: ІІ поверх – «Едельвейс» (у складі - дівчата); ІІІ поверх – «Волиняки»; ІV поверх - «Шумахери»; V поверх – «Гетьмани». Учасники змагань мали змогу продемонструвати своє вміння на спритність, влучність, силу...


 Спортивні змагання

16.11.2015
Спортивні змагання

З 10 по 12 листопада в спортивному залі ліцею відбулися змагання з настільного тенісу та дартсу. Участь приймали по два учасники з кожної групи. Найкращим тенісистом став учень групи № 7 Рибачок Богдан, друге місце зайняв учень 12 групи Матвіюк Андрій, третє – учень 21 групи Ящика Василь.

У змаганні з дартсу переміг учень 2 групи Хом’як Дмитро, друге і третє місця розділили Пушинський Вадим (2 група) і Григола Олег (21 група).


 Тиждень безпеки дорожнього руху

13.11.2015
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 9 по 13 листопада в ліцеї проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Заходи були спрямовані на підвищення поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму. Проводились відкриті уроки та практичні заняття з питань безпеки дорожнього руху, серед учбових груп проведений конкурс на кращу агітаційну листівку (бюлетень) щодо дотримання учнями правил дорожнього руху...


 Ліцей має таланти!

12.11.2015
Ліцей має таланти!

12 листопада в ліцеї відбувся конкурс художньої самодіяльності під девізом «Алло, ми шукаємо таланти». Мета конкурсу – розкрити творчі здібності учнів, залучити їх до занять в гуртках художньої самодіяльності, навчити розуміти, любити і цінувати мистецтво.


 Засідання обласної секції педпрацівників сфери торгівлі

10.11.2015
Засідання обласної секції педпрацівників сфери торгівлі

10 листопада 2015 року на базі ліцею відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників сфери торгівлі на тему «Державні стандарти професійно-технічної освіти на основі Національної рамки кваліфікацій та компетентнісно орієнтованого підходу в освіті».


 Мова у серці народу

09.11.2015
Мова у серці народу

Кожен із нас пишається тим, що він українець. Любить та цінує рідну землю, материнське слово. І молодь повинна дбати про рідну мову, допомагати їй розвиватися, бо саме нині юному поколінню випала велична місія підняти Україну до світових вершин, вивести її шляхом незалежності у число могутніх країн.


 Загальноліцейні батьківські збори - 2015

01.11.2015
Загальноліцейні батьківські збори - 2015

Успішна виховна робота з молоддю неможлива без постійного співробітництва навчального закладу і сім’ї. З цією метою щорічно в ліцеї проводяться батьківські збори. Цього року загальноліцейні збори, які відбулися 1 листопада, розпочалися з концерту на тему «Вам найрідніші». Зі сцени лунали пісні у виконанні Шолома Андрія, Шевчук Ольги, Рокочука Валерія і Журби Валентини. Також батьки змогли подивитися презентацію з життя навчального закладу. На екрані вони побачили, як навчаються, працюють та відпочивають їхні діти.


 Відкритий урок виробничого навчання з професії муляр

30.10.2015
Відкритий урок виробничого навчання з професії муляр

29 жовтня 2015р на базі ліцею було проведено відкритий урок виробничого навчання з професії муляр, який підготувала та провела Рибачук В.І. на тему: ”Мурування цегляних перегородок”.


 Професія за покликанням

29.10.2015
Професія за покликанням

Успішно освоїти професію водія автотранспортних засобів у ліцеї сприяє матеріально-технічне забезпечення професії, високий професіоналізм викладачів і майстрів виробничого навчання, які забезпечують необхідні теоретичні знання і практичну підготовку, розвивають в учнів технічну творчість, інтерес до техніки.


 Змагання з міні-футболу - 2015

15.10.2015
Змагання з міні-футболу - 2015

З 7 по 13 жовтня проходили змагання з міні-футболу серед учнів ліцею.

В запеклій боротьбі за перше місце взяли участь команди всіх груп, які впродовж заходу показали свою спритність та вміння грати в футбол.


 День захисника України

13.10.2015
День захисника України

14 жовтня - символічний день, свято Покрови українського народу, Покрови козацтва. З цього року ми будемо відзначати його і як День захисника України. Напередодні, 13 жовтня, в ліцеї відбувся виховний захід, присвячений цій даті, нашій Батьківщині, її родинам, її батькам і синам, її донькам і матерям, всім тим, кого ми гідно називаємо дітьми України.


 Обласний семінар бібліотечних працівників ПТНЗ

08.10.2015
Обласний семінар бібліотечних працівників ПТНЗ

8 жовтня 2015 року на базі ліцею відбулося засідання обласної методичної секції бібліотечних працівників ПТНЗ. Тема засідання «Система роботи бібліотеки ПТНЗ з розвитку духовного, родинного і патріотичного виховання».


 Славимо учителя ім’я

02.10.2015
Славимо учителя ім’я

2 жовтня в актовому залі відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти, який підготували вихователі гуртожитку Романюк З.П., Турик Г.Р., Клімішин Г.В.

Із професійним святом привітав педколектив директор ліцею Халик В.П. та вручив грамоти міністерства освіти і науки; обласного управління освіти, науки і молоді окремим працівникам ліцею.


 Не обміліє доброти криниця...

01.10.2015
Не обміліє доброти криниця...

1 жовтня – дата визначна і особлива, адже саме цього дня з 1991 року відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй відзначається День людей похилого віку на міжнародному рівні. У нашій країні ми називаємо його Днем літньої людини. Це свято наших батьків, бабусь і дідусів, людей мудрого і поважного віку.


 Обласна секція викладачів фізичної культури

29.09.2015
Обласна секція викладачів фізичної культури

29 вересня на базі ліцею відбулося засідання секції викладачів фізичної культури на тему «З досвіду роботи ПТНЗ щодо організації проведення спортивно-масових заходів з учнями».

У засіданні секції взяли участь 17 викладачів професійно-технічних навчальних закладів області.


 Козацькі забави - 2015

22.09.2015
Козацькі забави - 2015

2 вересня світова спільнота відзначила 70-річчя закінчення Другої світової війни. Також у другу неділю вересня у світі традиційно відзначається Міжнародний день пам’яті жертв фашизму. 22 вересня - День партизанської слави. Саме цим датам були приурочені «Козацькі забави», проведення яких в ліцеї вже стало доброю традицією.


 День миру

21.09.2015
День миру

Міжнародний день миру був проголошений Генеральною Асамблеєю в 1981 році. У прийнятій 24 роки тому резолюції міститься заклик "всім країнам і народам" пам'ятати про важливість сприяння мирному врегулюванню конфліктів та виконання зобов'язань щодо припинення вогню.


 Дари осені - 2015

18.09.2015
Дари осені - 2015

Всі ми з нетерпінням чекали прихід осені, яка дивує нас своїми різноманітними барвами. Не дивлячись на спекотне літо, осінь все ж порадувала своїми дарами.


 ДЕНЬ ЗНАНЬ В МАНЕВИЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

01.09.2015
ДЕНЬ ЗНАНЬ В МАНЕВИЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

Ось і минуло літо з пекучим сонцем та із безтурботністю канікул. Барвиста осінь зустріла нас важливим, незабутнім святом - Днем Знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до знань та нових звершень.


 Прощання з ліцеєм

26.06.2015
Прощання з ліцеєм

Ось і настав день, якого довго чекали випускники – прощання з ліцеєм. Але як виявилося, розлучатися дуже важко. Адже за час навчання учні навчилися справжньої дружби, щирості й доброти, впевненості й вміння відстоювати власну думку, пережили перше кохання і невдачі. Ліцей став їм міцним підґрунтям для майбутнього щасливого дорослого життя.


 Ми – європейці

18.05.2015
Ми – європейці

У ці травневі дні, коли європейське співтовариство відзначає День Європи, в Маневицькому професійному ліцеї проведено ряд заходів під гаслом «Ми – європейці». Головними організаторами заходів виступили викладачі суспільних дисциплін, класні керівники, бібліотекар ліцею. Щоб допомогти учням усвідомити важливість європейського об’єднання, належність України до європейської сім’ї народів, ознайомити з культурою та побутом європейських країн, виховувати повагу до інших народів в ліцеї було проведено виховні години: «Європейський вибір України», «Україна – ЄС»...


 В гостях у ветерана

10.05.2015
В гостях у ветерана

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до цього світлого дня. Все менше їх залишається в життєвому строю...


 День пам’яті та примирення

09.05.2015
День пам’яті та примирення

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу.


 Райський куточок

08.05.2015
Райський куточок

На Волині є чимало мальовничих куточків, щедро наділених красою, природними багатствами та працьовитими людьми. До них належить і наше поліське селище Маневичі, на околиці якого розташований професійний ліцей, що готує робітничі кадри для різних галузей народного господарства країни.


 Удосконалюємо професійну майстерність

07.05.2015
Удосконалюємо професійну майстерність

З метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності 7 травня в ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів з професії продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів.


 Чорнобиль: біль і пам'ять

24.04.2015
Чорнобиль: біль і пам'ять

Чорних дат у людства є немало.
Кожна з них – це зміна на прогрес.
Найстрашніше, що усіх спіткало, -
Вибух на Чорнобильській АЕС.


 Зробимо Україною чистою! - 2015

17.04.2015
Зробимо Україною чистою! - 2015

Учні ліцею взяли активну участь у «Всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україною чистою! - 2015». В ліцеї проведено прибирання території з побілкою бордюр, обрізку дерев. А також висаджено 45 фруктових дерев, 15 берізок, 20 кущів.


 Тренування евакуації та укриття персоналу та учнів

08.04.2015
Тренування евакуації та укриття персоналу та учнів

8 квітня в ліцеї, відповідно до Плану заходів місячника з безпеки життєдіяльності, проводилось практичне заняття щодо відпрацювання плану евакуації персоналу та учнів з навчального корпусу на випадок виникнення надзвичайної ситуації. О 12 годині за учбовим сигналом «Увага всім!» та відповідним повідомленням «Увага! Говорить штаб цивільного захисту. Громадяни! Повітряна тривога! Повітряна тривога!...» працівники та учні в короткий термін залишили приміщення навчального корпусу через основний і запасний виходи.


 Звітний концерт "З Україною в серці"

27.03.2015
Звітний концерт "З Україною в серці"

27 березня в актовому залі відбувся звітний концерт гуртків художньої самодіяльності "З Україною в серці". В концерті взяли участь всі талановиті й обдаровані учні та працівники нашого навчального закладу. Із сольними піснями виступили Катерина Намуйлик, Богдан Чепелюк, Марія Папежук, Володимир Чайка, Оксана Лозовик, Валерій Рокочук. Цікаві були дуети у складі Случик Юлії і Папежук Марії, Шолома Андрія і Чепелюка Богдана.У виконанні «Козачого гурту» прозвучали пісні «Козацька слава», «Нам є що захищати».


 Першість ліцею з баскетболу

26.03.2015
Першість ліцею з баскетболу

З 23 по 26 березня в спортивному залі ліцею проходили змагання з баскетболу між усіма навчальними групами.

Перемогу здобула команда групи № 6, друге місце посіла команда групи № 22 і третє місце – команда групи № 13. Кращими гравцями турніру визнані Римарчук Василь (22 гр.) і Решетицький Сергій (6 гр.).


 Духовний олімп України

20.03.2015
Духовний олімп України

20 березня в бібліотеці був проведений літературний вечір на тему «Духовний олімп України», присвячений 85 річниці з дня народження Л. В. Костенко.

Бібліотекар ліцею Г. Р. Турик у вступному слові звернулася до присутніх з побажанням вслухатися в Слово Поета, серцем доторкнутися до його чар, вдуматися в його глибокий зміст, отримати справжню насолоду від довершених і часто несподіваних ліричних образів.


 Вшанування пам’яті поета

13.03.2015
Вшанування пам’яті поета

Великі поети – вічні супутники свого народу і цілого людства. Таким вірним, благородним супутником на дорогах століть став для українців Тарас Шевченко – гордість і слава української нації. Великий поет, який понад усе любив свою Україну...


 Свято весни

06.03.2015
Свято весни

6 березня в актовому залі ліцею відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Директор ліцею Халик В.П. привітав всіх жінок та дівчат з чудовим святом весни. Зі сцени лунали пісні у виконанні Папежук Марії, Случик Юлії, Шолома Андрія, Чепелюка Богдана, Рокочука Валерія, Чайки Володимира та гуморески у виконанні Іванісіка Юрія.


 Веселі старти - лютий 2015

26.02.2015
Веселі старти - лютий 2015

26 лютого в спортивному залі ліцею пройшли змагання «Веселі старти». Змагалися учні 21 групи (Погосян Олександр, Погосян Ілля, Шикал Петро, Ящик Василь, Самчук Павло, Кузьмич Андрій) та учні 22 групи (Киричик Володимир, Киричик Сергій, Горайчук Петро, Романюк Олександр, Римарчук Василь, Демчук Руслан). Спочатку відбулося привітання команд, потім учасники змагалися в естафетах «Стрибки в мішку», «Бій півнів», «Крокодил», «Штрафні кидки» і перетягуванні канату. Спритнішою і сильнішою виявилася команда групи № 22. Вона і здобула перемогу.


 Засідання секції педпрацівників будівельних професій

25.02.2015
Засідання секції педпрацівників будівельних професій

25 лютого 2015 року на базі ліцею відбулося засідання секції педагогічних працівників будівельних професій, під час якого, голови методичних комісій ПТНЗ області, обговорили основні завдання роботи методичних комісій в сучасних умовах підготовки кваліфікованих робітників.


 Вони повинні жити в нашій пам’яті!

20.02.2015
Вони повинні жити в нашій пам’яті!

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Не залишила байдужими всіх присутніх в актовому залі Маневицького професійного ліцею година пам’яті, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні.


 Поводження з вибухо­небезпечними предметами

13.02.2015
Поводження з вибухо­небезпечними предметами

Після двох світових війн на території нашої країни залишилось багато вибухонебезпечних предметів. Як правило, вони лежать у землі. Крім того, цей "арсенал" поповнюється боєприпасами, які не вибухнули на військових полігонах наших часів. Також однією з серйозних загроз сучасного суспільства є воєнні дії на сході України, терористичні акти, під час яких отримують поранення та гинуть наші співвітчизники. Більшість цих злочинів здійснюються з використанням вибухових пристроїв (мін-пасток).


 Змагання з гирьового спорту

10.02.2015
Змагання з гирьового спорту

10 лютого в спортивному залі проводилися змагання з гирьового спорту. Участь приймали всі навчальні групи. Хлопці підіймали гирю вагою 24 кг. Найсильнішим виявився учень групи №22 Римарчук Василь, який підійняв гирю 40 разів. Друге місце зайняв учень 7 групи Давидюк Богдан і третє місце – Демчук Роман, учень 6 групи.


 Конкурс професійної майстерності з професії “Штукатур”

29.01.2015
Конкурс професійної майстерності з професії “Штукатур”

У січні відбувся конкурс професійної майстерності з професії “Штукатур”, в якому взяли участь учні групи №7. Змагалися дві команди, до складу яких ввійшли такі учні: команда “KNAUF” - Будимко Микола, Сосинець Анатолій, Алдохін Василь, Сокол Олексій; команда “Майстер професії” – Будимко Михайло, Макарчук Петро, Фурманчук Олександр, Шамура Микола.

Конкурс складався з трьох блоків, в основі яких були теоретичні та практичні завдання різного рівня складності.www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика