4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Не скупімось на добро

Дата: 2014-12-24

Під гаслом «Людина починається з добра» було проведено ряд заходів, які мали на меті пробудити в наших учнів іскорки доброти і милосердя, що горять в їхніх душах. На черговому засідання ради лідерів учні вирішили провести благодійні акції по збору іграшок для дітей і паралельно коштів для тих, хто зараз знаходиться в зоні АТО.

Кожен мав змогу принести з дому іграшки, які хотів би подарувати діткам. Коли іграшки були зібрані, було вирішено передати їх у дитяче відділення нашої районної лікарні. На день св. Миколая активісти з подарунками поїхали до районної лікарні. Захват і вдячність медперсоналу і хворих, що перебували на той час у відділенні, важко передати словами. Учні не подарували їм якихось дорогих речей, а подарували їм віру в те, що добро є!

Частину коштів, які були зібрані учнями та працівниками, було передано у районну організацію ветеранів війни і праці на лікування тяжко хворого Турчика Івана. А на решту коштів закупили необхідні теплі речі для Іващика Максима - солдата, який вдруге знаходиться у зону бойових дій.

Дуже хотілося б подякувати усім учням, які долучились до даних акцій і, особливо, нашим активістам. Дай, Боже, Вам здоров’я, благополуччя і побільше добра у житті!

Ми дуже хочемо, щоб ви всі у своєму житті керувались гаслом «Не скупись на добро!».

Сказав мудрець: «Живи, добро звершай,
Та нагород за це не вимагай.
Лише в добро і вищу правду віра
Людину відрізнить від мавпи й звіра.
Хай оживає істина стара –
Людина починається з добра!»

Не скупімось на добро