3 грудня 2016 р.

Кращий з професії

Дата: 2014-11-29

28 листопада в ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії машиніст крана автомобільного між учнями групи №4.

Змагалися за це звання дві команди, до складу яких входили такі учні:

• команда №1: Винарський Василь, Відінчук Роман, Каленик Олександр, Мосюк Михайло;
  • команда №2: Гончаров Михайло, Кушнірчук Олександр, Ковальчук Віктор, Марчук Олег.

В першому турі (теоретичному) учні показали знання з будови та експлуатації крана автомобільного та правил дорожнього руху.

Другий тур конкурсу (практичний) проходив на навчальному майданчику і складався з таких видів конкурсних завдань: піднімання вантажу, укладання блока в котлован, опускання блока на підставку.

За підсумками першого туру конкурсу 1-е місце виборов Ковальчук Віктор. 2-е місце розділили між собою Кушнірчук Олександр і Гончаров Михайло. На 3-му місці – Каленик Олександр і Винарський Василь.

За підсумками практичного конкурсу у фінал вийшли Кушнірчук Олександр та Гончаров Михайло з різницею 0,5 бала. У фінальному завданні вони показали однаковий рівень майстерності.

В результаті звання „Кращий за професією” виборов Кушнірчук Олександр.

Кращий з професії