21 вересня 2017 р.

26 вересня

Кращий за професією

Дата: 2014-11-07

Свої досягнення на шляху до професійної діяльності учні ліцею мають змогу демонструвати на конкурсах професійної майстерності, які стали традицією в ліцеї. В листопаді відбувся конкурс «Кращий за професією» серед учнів третього курсу з професії тракторист. Змагалися за це звання учні групи №1 Кубський Данило, Матвіюк Тарас, Савчук Віталій, Янко Михайло.

Конкурс проходив у два тури. В першому турі, теоретичному, учні показали свої знання з будови трактора та правил дорожнього руху. Переможцем в даному турі став Матвіюк Тарас. Другий тур, практичний, проходив на навчальному полігоні. Учні змагалися на краще виконання таких вправ: рушання трактором з місця, рух по прямій, рух змійкою, вісімкою, зупинка трактора. В другому турі першість також була за Матвіюком Тарасом. Отже, в підсумку, кращим за професією став Матвіюк Тарас.

Кращий за професією