3 грудня 2016 р.

Національно-патріотичне виховання засобами художньої творчості

Дата: 2014-11-12

12 листопада на базі ліцею відбулося засідання секції керівників гуртків художньо-естетичного напрямку професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді засобами художньої творчості».

Керівник секції, директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Дідик О.О.у своєму виступі зупинилась на майстерності педагога: розвитку творчої ініціативи, удосконалення методів та форм роботи з учнями на заняттях гуртків, творчого розвитку вихованців засобами мистецтва. Методист ВДЦЕВ Шевчук Н.І. ознайомила учасників з організацією гурткової роботи: плануванням, веденням документації гуртка.

Керівники із 15 професійно-технічних навчальних закладів поділилися досвідом роботи гуртків художньої самодіяльності за минулий навчальний рік та розробили рекомендації щодо вдосконалення їх діяльності з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

На завершення роботи учасники секції мали змогу побачити музичну композицію «З тобою, Україно!», підготовлену учасниками художньої самодіяльності ліцею під керівництвом керівника гуртків Рокочуком В.С.

Національно-патріотичне виховання засобами художньої творчості