4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

Дата: 2014-10-30

29 жовтня цього року на базі ліцею відбулося засідання обласної школи класного керівника Лісовецької К. Р. До навчального закладу прибули представники майже усіх професійно-технічних закладів області. Вони ознайомилися з системою виховної роботи в ліцеї, яку презентувала заступник директора з НВР Коленда Н. П., обговорили питання нормативно-правового забезпечення роботи класного керівника, особливості ведення та оформлення документації, поділилися досвідом виховної роботи з підлітками. Також Лісовецька К. Р. представила свою творчу майстерню класного керівника «А я роблю так…», у якій розкрила теоретичний аспект досвіду своєї роботи, акцентувала увагу на важливості і актуальності питання формування національної свідомості в учнівської молоді через вивчення родоводу.

Та справжньою окрасою цієї ділової зустрічі педагогів стало родинне свято «З родини йде життя людини», яке підготувала Клавдія Ростиславівна. З величезною гордістю розповідали про свої родини учні четвертої групи Винарський Василь, Марчук Руслан та Клець Богдан. У сім’ї Богдана співають усі. Тож його тато, мама, сестра і молодший брат також приїхали на це родинне свято та просто зачарували гостей майстерним виконанням українських пісень. Змістовною була й розповідь про виховання дітей у сім’ї берегині домашнього вогнища родини Клеців Ольги Володимирівни.

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА