Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
За крок до дорослого життя 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


За крок до дорослого життя

Дата: 2014-10-31

31 жовтня бібліотекарем ліцею Ганною Романівною Турик було проведено виховний захід для учнів ІІІ курсу та груп ТУ на тему «За крок до дорослого життя». Для отримання інформації з питань техніки пошуку роботи на зустріч з учнями була запрошена спеціаліст центру зайнятості Лариса Іванівна Каращук. Вона ознайомила присутніх з тим, як знаходити джерела, що містять інформацію про наявні вакансії, правильно складати резюме, спілкуватися з роботодавцем та справляти гарне враження на нього під час співбесіди.

Бібліотекар запропонувала учням деякі практичні поради, які допоможуть правильно розпочати роботу на новому місці й професійно утвердитись. Було звернуто увагу на те, що сьогодні існує можливість для пошуку роботи не тільки в Україні, але й за кордоном. Учні переглянули фрагмент документального фільму «Станція призначення – життя», з якого вони дізнались, як люди потрапляють до рук торгівців людьми та які небезпеки їх там підстерігають.

А викладач ліцею Люба Іванівна Сіліч ознайомила з правилами безпеки під час виїзду за кордон, наголосила на тому, як зменшити можливі ризики під час працевлаштування за кордоном.

За крок до дорослого життя
За крок до дорослого життя
За крок до дорослого життя
За крок до дорослого життя

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика