4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

За крок до дорослого життя

Дата: 2014-10-31

31 жовтня бібліотекарем ліцею Ганною Романівною Турик було проведено виховний захід для учнів ІІІ курсу та груп ТУ на тему «За крок до дорослого життя». Для отримання інформації з питань техніки пошуку роботи на зустріч з учнями була запрошена спеціаліст центру зайнятості Лариса Іванівна Каращук. Вона ознайомила присутніх з тим, як знаходити джерела, що містять інформацію про наявні вакансії, правильно складати резюме, спілкуватися з роботодавцем та справляти гарне враження на нього під час співбесіди.

Бібліотекар запропонувала учням деякі практичні поради, які допоможуть правильно розпочати роботу на новому місці й професійно утвердитись. Було звернуто увагу на те, що сьогодні існує можливість для пошуку роботи не тільки в Україні, але й за кордоном. Учні переглянули фрагмент документального фільму «Станція призначення – життя», з якого вони дізнались, як люди потрапляють до рук торгівців людьми та які небезпеки їх там підстерігають.

А викладач ліцею Люба Іванівна Сіліч ознайомила з правилами безпеки під час виїзду за кордон, наголосила на тому, як зменшити можливі ризики під час працевлаштування за кордоном.

За крок до дорослого життя