Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

8 травня 2021 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Турик Ганна Романівна

08 травня

Піддубний Олександр Калинович

08 травня

Сидорук Любов Андронівна

11 травня

Чайка Володимир Вікторович

13 травня

Лихач Ганна Андріївна

14 травня

Дата: 2014-10-29

29 жовтня 2014 року на базі ліцею відбулося засідання обласної школи молодого викладача, на якому розглядались питання підвищення професійної майстерності молодих викладачів засобами методичної роботи.

Для гостей та викладачів ліцею провела відкритий урок на тему «Технологія оброблення поверхні рідкими шпалерами» викладач спецдисциплін Сахнік А.В. На уроці викладач забезпечила результативність процесу навчання, поєднавши оптимальні методи і засоби навчання на різних етапах уроку, враховуючи індивідуальні особливості учнів.

Із педагогічними порадами і рекомендаціями щодо проведення відкритого уроку виступила методист ліцею Щибор В.Я.