4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Поспішаймо робити добро!

Дата: 2014-10-01

Щорічно, з 1991 року, відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У цей день більшість теле- і радіопрограм транслюють передачі з урахуванням смаків людей похилого віку. У нашій країні це свято зветься Днем літньої людини. День літньої людини - свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність.

Учні і працівники Маневицького професійного ліцею не змогли обійти цю дату стороною. Група активістів у складі учнів Клеця Богдана, Случик Юлії, Папежук Марії, Чепелюка Богдана, музичного керівника Рокочука Валерія Степановича і психолога Лозовик Оксани Дмитрівни відвідали з благодійним концертом районний будинок для літніх людей, що знаходиться в селі Старий Чорторийськ. Ми мали змогу порадувати його мешканців щирими вітаннями, гарними піснями, добрими словами. Ще довго після завершення програми старенькі не відпускали нас додому. Просили поспівати і побути з ними ще. Ми покидали будинок для літніх людей з настроєм легкого смутку. І нехай ми не допомогли їм фізично чи матеріально, але зробили все, щоб вони відпочили душею.

Особисто від себе хочу додати: щоб шанувати літніх людей, не потрібно чекати якоїсь дати чи Дня, це треба робити постійно, адже старенька людина – як дитина – потребує нашої уваги більше, ніж хтось інший.

Хочеться щиро побажати всім – нехай душа людська не черствіє, нехай милосердною буде доля, нехай ніхто і ніколи не відчує себе покинутим і забутим!

Практичний психолог ліцею
Лозовик О.Д.