Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
День літніх людей 2014 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Поспішаймо робити добро!

Дата: 2014-10-01

Щорічно, з 1991 року, відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У цей день більшість теле- і радіопрограм транслюють передачі з урахуванням смаків людей похилого віку. У нашій країні це свято зветься Днем літньої людини. День літньої людини - свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність.

Учні і працівники Маневицького професійного ліцею не змогли обійти цю дату стороною. Група активістів у складі учнів Клеця Богдана, Случик Юлії, Папежук Марії, Чепелюка Богдана, музичного керівника Рокочука Валерія Степановича і психолога Лозовик Оксани Дмитрівни відвідали з благодійним концертом районний будинок для літніх людей, що знаходиться в селі Старий Чорторийськ. Ми мали змогу порадувати його мешканців щирими вітаннями, гарними піснями, добрими словами. Ще довго після завершення програми старенькі не відпускали нас додому. Просили поспівати і побути з ними ще. Ми покидали будинок для літніх людей з настроєм легкого смутку. І нехай ми не допомогли їм фізично чи матеріально, але зробили все, щоб вони відпочили душею.

Особисто від себе хочу додати: щоб шанувати літніх людей, не потрібно чекати якоїсь дати чи Дня, це треба робити постійно, адже старенька людина – як дитина – потребує нашої уваги більше, ніж хтось інший.

Хочеться щиро побажати всім – нехай душа людська не черствіє, нехай милосердною буде доля, нехай ніхто і ніколи не відчує себе покинутим і забутим!

Практичний психолог ліцею
Лозовик О.Д.

День літніх людей 2014
День літніх людей 2014
День літніх людей 2014
День літніх людей 2014
День літніх людей 2014
День літніх людей 2014

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика