3 грудня 2016 р.

Бібліотека - золота скарбниця знань

Дата: 2014-09-30

30 вересня в бібліотеці Маневицького професійного ліцею був проведений виховний захід на тему «Неопалима Купина! Моя бібліотеко! Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!».

Бібліотекар Ганна Турик запропонувала присутнім поринути у бездонну глибину людської мудрості, торкнутися до вічних таємниць, які заховані на сторінках багатьох тисяч книг.

Ведучі свята Марія Папежук та Таня Рибак ознайомили з відомостями про найдавніші бібліотеки. Учні переглянули презентації про найбільші бібліотеки світу та ліцейну бібліотеку, почули цікаві факти, пов’язані з книгою. З уст Ані Редько, Юлі Случик, Сніжани Тищук звучали поезії про книгу, яка відкриває перед людьми безмежний світ, дає відповіді на безліч запитань.

Цікаво пройшов турнір знавців книги, під час якого учні змогли виявити свою ерудицію, знання літератури, термінів, пов’язаних з бібліотекою.

Наостанок бібліотекар запропонувала присутнім переглянути ряд виставок, які розкривають книжковий фонд бібліотеки, наголосила на тому, що тільки читаючи, можна стати мудрою і освіченою людиною, побажала цікавої мандрівки сторінками чудових книг, світом мудрості і знань.

Ганна Турик, бібліотекар
Маневицького професійного ліцею