3 грудня 2016 р.

1 вересня – День Знань

Дата: 2014-09-01

Перше вересня – День знань. Саме в цей день, розпочинає свій хід до нових звершень і надбань навчальний рік. За традицією, в ліцеї було проведено святкову лінійку, в якій взяли участь учні, викладачі, майстри виробничого навчання та батьки. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-патротів на Сході України. Згадали прізвища хлопців Маневицького району, які віддали життя за незалежність нашої країни: Полінкевича Леоніда, бувшого учня ліцею Гринюка Володимира, Снітка Андрія, Приходька Володимира, Брика Дмитра, Деркача Олександра.

Із святом педагогічний та учнівський колективи привітали директор ліцею Халик В.П., оперуповноважений КМСД Очача Ю.В., мама першокурсника Хомич Л.В. Ведучі надали поради учням першого курсу.

Після урочистої лінійки викладачем історії Котик Н.В. був проведений Перший урок на тему: «Україна - єдина країна».

1 вересня – День Знань