3 грудня 2016 р.

За здоровий спосіб життя. Ні – наркотикам!

Дата: 2014-03-21

«Як відомо, здоров’я – головна цінність в житті кожної людини і тому дбати про нього наш обов’язок», - з таких слів розпочалася зустріч учнів ліцею з лікарем-наркологом Тьохтою Ігорем Андрійовичем. Під час зустрічі лікар розповів про наркотичні речовини та їх вплив на підлітковий організм. Обговорювались найактуальніші проблеми молодих людей, які потрапили під наркотичну залежність. Ігор Андрійович розповів і про шкідливі звички, які є найпоширенішими серед молоді.

Напередодні зустрічі викладачем правознавства Сіліч Л.І. було проведено опитування та анкетування серед учнів з даного питання. А тому під час зустрічі учні мали змогу почути відповіді на запитання, які найбільш їх цікавлять.

Ліцеїсти також переглянули відеосюжети, які підсилили враження від почутого та допомогли на яву побачити шкідливий вплив наркотиків на здоров’я молоді.

За здоровий спосіб життя. Ні – наркотикам!