Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Нас єднають думи Кобзаря 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Нас єднають думи Кобзаря

Дата: 2014-03-14

Тарас Шевченко – це вершинна парость родового дерева нашої нації і хранитель духу народного. Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі своєї жертовної любові до свого народу. І ми приходимо до Тараса, як до української святині, щоб набратися снаги, пройнятися й причаститися великою вірою в правду між людьми і майбутнє України.

Нас єднають думи Кобзаря

14 березня в Маневицькому професійному ліцеї відбувся літературний вечір на тему «Як вогонь у серці я несу в майбутнє Шевченкову мову, слово незабутнє», який підготувала бібліотекар ліцею Турик Г. Р. Цей захід було присвячено 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка.

Нас єднають думи Кобзаря
Нас єднають думи Кобзаря

Учасники свята читали поезії Т. Шевченка, говорили про його тернистий життєвий шлях і важке особисте життя. Але куди б не закидала його доля, він помислами був із своїм народом, його прославляв у своїх безсмертних поезіях.

Нас єднають думи Кобзаря

Упродовж свята на фоні відеослайдів звучали пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», «Така її доля» на слова поета, відеозапис пісні у виконанні В. Зінкевича «Шлях до Тараса». Учні переглянули мультимедійну презентацію «Мистецька спадщина Т. Г. Шевченка».

Нас єднають думи Кобзаря

А на завершення заходу ведучі свята звернулися до присутніх у залі із закликом бути гідними слова Тарасового, долучити до його любові до України свої серця, молитися денно і нощно за наш тихий вишневий рай рідним материнським словом, Тарасовим словом. А пісня «Боже, Україну збережи» прозвучала як колективна молитва до Всевишнього зберегти нашу рідну землю і запобігти кровопролиттю.

Нас єднають думи Кобзаря

Г. Р. Турик, бібліотекар

Маневицького професійного ліцею


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика